Parapety

Nasze parapety to przede wszystkim elegancja i prostota. Nasi kliencie wybierając u nas stolarkę okienną, mogą liczyć na duży wybór parapetów. Produkcja odbywa się na terenie naszego kraju.

Parapety wewnętrzne

Marmur

Parapety PCV

Parapet wykonany z solidnego plastiku nadaje się idealnie do montażu wnętrz. Duża kolorystyka idealnie nada się do każdego wnętrza, a trwałość produktu zapewni komfort w użytkowaniu.


Orzech

Parapet MDF

Wysokiej jakości płyta MDF, może być pokryta lakierem bądź drewnopodobną okleiną.
Szeroki wybór kolorystyczny pozwala na dobranie odpowiedniego koloru do wnętrza.

Czas oczekiwania na parapety MDF 3 tygodnie.

Callacatta

Parapet kamienny

Parapet kamienny wykonany jest z 95% kamienia naturalnego i 5% żywicy. Parapet z agglomarmuru jest niezwykle trwały produktem i będzie służył przez wiele lat.

Czas oczekiwania na parapety kamienne to około max. 2 tygodnie

Biała

Nakładka renowacyjna PCV

Nakładka renowacyjna zaprojektowana została tak, aby móc odnowić swój stary parapet bez konieczności naruszania go. Wykonana z PCV idealnie nadaje się do środka mieszkania.

dąb wiejski

Nakładka komorowa

Nakładka komorowa ma identyczne zadanie co nakładka renowacyjna, z tym że jej konstrukcja jest bardziej sztywna i mniej giętka. Nakładkę komorową można zastosować na tzw. lastriko, betonowe parapety.

Parapety zewnętrzne

RAL8017

Parapet stalowy

Wykonany z blachy o grubości 0,5mm idealnie sprawdza się na zewnątrz do wszelkich blokowisk, jak również do domków jednorodzinnych. Szeroka gama kolorystyczna podkreśli każdy dom.

Wszystkie nasze parapety mogą mieć dowolny wymiar szerokości półki, na długość max 6m.